Greta Magnusson Grossman, golvlampa, Bergboms

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, golvlampa, Bergboms, Malmö 1950-tal, modellnummer G-33, vitlackerat stål, märkt G-33 Bergboms, höjd 124 cm, ytligt slitage, skärmen med senare bemålning

55

2015-10-20