Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, golvlampa, Bergboms, Malmö 1950-tal, modellnummer G-33, vitlackerat stål, märkt G-33 Bergboms, höjd 124 cm, ytligt slitage, skärmen med senare bemålning
55
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här