Gunilla Kihlgren, skulptur
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000-10 000 SEK
GUNILLA KIHLGREN, skulptur, egen atelje, i form av två snäckor, hyttarbetad med överfång i bruna och beige nyanser, ställning i brons, signerad G. Kihlgren, höjd med ställning 49, längd 47 cm
PROVENIENS
Gallery Granberger, november 1999
256
2015-10-20