Gunilla Kihlgren, skulptur

Gunilla Kihlgren, skulptur
Gunilla Kihlgren, skulptur
Gunilla Kihlgren, skulptur
Gunilla Kihlgren, skulptur
Gunilla Kihlgren, skulptur
Gunilla Kihlgren, skulptur
Gunilla Kihlgren, skulptur
Gunilla Kihlgren, skulptur
Gunilla Kihlgren, skulptur
Gunilla Kihlgren, skulptur
Gunilla Kihlgren, skulptur
Gunilla Kihlgren, skulptur

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

GUNILLA KIHLGREN, skulptur, egen atelje, i form av två snäckor, hyttarbetad med överfång i bruna och beige nyanser, ställning i brons, signerad G. Kihlgren, höjd med ställning 49, längd 47 cm
PROVENIENS
Gallery Granberger, november 1999

256

2015-10-20