Gunnar Cyrén, "Tempel med sittande jaguar"

Gunnar Cyrén,
Gunnar Cyrén,
Gunnar Cyrén,
Gunnar Cyrén,
Gunnar Cyrén,
Gunnar Cyrén,

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GUNNAR CYRÉN , "Tempel med sittande jaguar", skulptur, Orrefors 1988, slipad, jaguar i massivt silver, signerad Orrefors Gallery 88 935472 Gunnar Cyrén 7 - 15 samt silvret stämplat Gunnar Cyrén Gävle 1988, höjd 31 cm

276

2015-10-20