Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
HANS J WEGNER, "CH-28 ", fåtöljer, 1 par, Carl Hansen & Søn, Danmark 1950-tal, formgivna 1951, ek, sits och rygg klädda med svart skinn, höjd 73 cm
PROVENIENS
Inköpta på Hedbergs möbler i Vinslöv.
66
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här