HANS J. WEGNER, fåtölj med fotpall, Getama
Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
HANS J. WEGNER, fåtölj med fotpall, Getama, Danmark, 1960-tal, teak, svart emaljerat stål, ställbar rygg, originalklädsel i svart textil, djupstämplade G R, fåtöljens maxhöjd 88 cm, sitthöjd 34 cm, fotpallens höjd 34 cm, smärre slitage
69
2015-10-20