HANS J. WEGNER, fåtölj med fotpall, Getama

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HANS J. WEGNER, fåtölj med fotpall, Getama, Danmark, 1960-tal, teak, svart emaljerat stål, ställbar rygg, originalklädsel i svart textil, djupstämplade G R, fåtöljens maxhöjd 88 cm, sitthöjd 34 cm, fotpallens höjd 34 cm, smärre slitage

69

2015-10-20