HANS J. WEGNER, "Hjertegruppen", 6 stolar och bord

HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HANS J. WEGNER, "Hjertegruppen", stolar 6 st. och bord, Fritz Hansen Danmark 1963-65, bok och teak, delvis etikettmärkta FH Made in Denmark by Fritz Hansen 0663-0665, bordets höjd 70,5 cm, diameter 120 cm, stolarnas höjd 72 cm, smärre slitage, repor

145

2015-10-20