HANS J. WEGNER, "Hjertegruppen", 6 stolar och bord
Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
HANS J. WEGNER, "Hjertegruppen", stolar 6 st. och bord, Fritz Hansen Danmark 1963-65, bok och teak, delvis etikettmärkta FH Made in Denmark by Fritz Hansen 0663-0665, bordets höjd 70,5 cm, diameter 120 cm, stolarnas höjd 72 cm, smärre slitage, repor
145
2015-10-20