Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
HANS J. WEGNER, "CH-304", sabelbensskåp, Carl Hansen, Danmark 1950-tal, teak och ek, mässingsdetaljer, fronten med sex lådor och två skåp, höjd 126, 168 x 44,5 cm, en låda med skador
144
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här