Hans J. Wegner, "Sabelbensskåpet", Danmark

Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

HANS J. WEGNER, "CH-304", sabelbensskåp, Carl Hansen, Danmark 1950-tal, teak och ek, mässingsdetaljer, fronten med sex lådor och två skåp, höjd 126, 168 x 44,5 cm, en låda med skador

144

2015-10-20