Helge Sibast, stolar, 10 st., Danamark

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

HELGE SIBAST, stolar, 10 st., Sibast Møbler, Danmark 1950-tal, teak och ek, klädda sitsar i olika färger, delvis brickmärkta Sibast Furniture Made in Denmark, höjd 74 cm
PROVENIENS
Inköpta på Hedbergs i Vinslöv.

122

2015-10-20