Henri Epstein, Parken

Henri Epstein, Parken
Henri Epstein, Parken
Henri Epstein, Parken
Henri Epstein, Parken
Henri Epstein, Parken
Henri Epstein, Parken

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

HENRI EPSTEIN
Polen 1892-1944
Parken
Signerad H. Epstein. Olja på duk, 54 x 65 cm.
Signed. Oil on canvas.
PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm

577

2015-10-21