Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
IB KOFOED LARSEN, sideboard, Brande møbelfabrik, Danmark 1960-tal, jakaranda, fronten med fyra lådor och tre dörrar, inredning med insats för flaskor, höjd 80, 260 x 50 cm, smärre slitage
137
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här