Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
60 000-70 000 SEK
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Grönskande trädgård
Signerad och daterad Inge Schiöler 1962. Olja på duk, 61 x 73 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, moderna + contemporary & design, våren 2008, katalognr 29
371
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här