Inge Schiöler, Rött tak

Inge Schiöler, Rött tak
Inge Schiöler, Rött tak
Inge Schiöler, Rött tak
Inge Schiöler, Rött tak
Inge Schiöler, Rött tak
Inge Schiöler, Rött tak

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Rött tak
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk, 27,5 x 22,5 cm.
UTSTÄLLD
Inge Schiöler, Göteborgs Konstmuseum 1972, katalognr 294

381

2015-10-21