Inge Schiöler, Vid havet, Koster

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Vid havet, Koster
Signerad och daterad Inge Schiöler 1960. Olja på duk, 39 x 46 cm.

380

2015-10-21