Ingegerd Silow, matta, rölakan

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, signerad IS, 354 x 244 cm, fransarna med smärre slitage

183

2015-10-20