Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, signerad IS, 354 x 244 cm, fransarna med smärre slitage
183
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här