Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Flickan i fönsternischen
Signerad Grünewald. Akvarell på papper, 98 x 66 cm.
486
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här