Isaac Grünewald, Flickan i fönsternischen

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Flickan i fönsternischen
Signerad Grünewald. Akvarell på papper, 98 x 66 cm.

486

2015-10-21