Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Stilleben
Signerad Grünewald. Olja på pannå, 47 x 38 cm.
Utförd i Paris 1927. Intygad på baksidan av konstnärens son Iván Grünewald 1976.
335
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här