Isaac Grünewald, Vid älven

Isaac Grünewald, Vid älven
Isaac Grünewald, Vid älven
Isaac Grünewald, Vid älven
Isaac Grünewald, Vid älven
Isaac Grünewald, Vid älven
Isaac Grünewald, Vid älven

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

70 000-80 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Vid älven
Signerad Grünewald. Olja på duk, 60 x 73 cm.
Utförd 1945

458

2015-10-21