Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
70 000-80 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Vid älven
Signerad Grünewald. Olja på duk, 60 x 73 cm.
Utförd 1945
458
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här