Ivan Ivarson, Blomsterstilleben

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

150 000-175 000 SEK

IVAN IVARSON
1900-1939
Blomsterstilleben
Monogramsignerad på baksidan I.I. Olja på duk, 59 x 45 cm.
Intygad på baksidan av konstnärens föräldrar.

382

2015-10-21