Ivan Ivarson, Stilleben med äpplen

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

IVAN IVARSON
1900-1939
Stilleben med äpplen
Signerad I. Ivarson. Olja på duk, 22 x 33 cm.

497

2015-10-21