Jean Jansem, Stilleben med fiskar

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JEAN JANSEM
Frankrike (turk-armenier) 1920-2013
Stilleben med fiskar
Signerad Jansem. Olja på duk, 46 x 38 cm.
Signed. Oil on canvas.

575

2015-10-21