Jean Skoglund, Komposition med sol, hav och moln

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JEAN SKOGLUND
1908-1948
Komposition med sol, hav och moln
Signerad och daterad Jean Skoglund - 34. Olja på duk, 46 x 55 cm.

389

2015-10-21