Josef Frank, stolar 6 st., Svenskt Tenn
Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JOSEF FRANK, stolar, 6 st., Svenskt Tenn, modellnummer 1165, mahogny, ryggen med rotting, stoppad sits klädd i tagel, delvis märkta Josef Frank SVENSKT TENN, höjd 86 cm, smärre slitage, mindre skador på rottingen
4
2015-10-20