Jules Schyl, Figurkomposition

Jules Schyl, Figurkomposition
Jules Schyl, Figurkomposition
Jules Schyl, Figurkomposition
Jules Schyl, Figurkomposition
Jules Schyl, Figurkomposition
Jules Schyl, Figurkomposition

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Figurkomposition
Signerad Schyl. Olja på pannå, 40 x 50 cm.
PROVENIENS
M. Kristoffersen Konsthandel, Malmö

482

2015-10-21