Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
JULES SCHYL
1893-1977
Kubistisk komposition
Signerad och daterad Schyl -61. Olja på duk, 73 x 83 cm
519
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här