Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JULES SCHYL
1893-1977
Kvinnoporträtt
Signerad och daterad Schyl 1925. Olja på duk, 60 x 55 cm.
PROVENIENS
Uppsala Auktionskammare, Internationella kvalitetsauktionen, våren 2013, katalognr 378
483
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här