Jules Schyl, Utsikt från caféet

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Utsikt från caféet
Signerad och daterad Schyl -17. Olja på duk, 50 x 39 cm.

518

2015-10-21