Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JULES SCHYL
1893-1977
Utsikt från caféet
Signerad och daterad Schyl -17. Olja på duk, 50 x 39 cm.
518
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här