Karl Axel Pehrson, Gula klippor, Oélisjön

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON
1921-2005
Gula klippor, Oélisjön
Signerad K A Pehrson. Olja på duk, 39 x 58 cm.
Utförd i november 1987 på Teneriffa

558

2015-10-21