Karl Lindeberg, vas, Kosta

Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta
Karl Lindeberg, vas, Kosta

Klubbat för:

4000 SEK

Utropspris

4 000-5 000 SEK

KARL LINDEBERG, vas, Kosta, överfång i rött med etsad dekor av fjäril, signerad Kosta KL, höjd 6 cm, obetydlig nagg undertill

222

2015-10-20