Kurt Östervig, fåtöljer, 1 par, Rolschau Møbler

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

KURT ÖSTERVIG, fåtöljer, 1 par, Rolschau Møbler, Danmark, 1950-tal, ben och armlän i teak, klädda i blått tyg, höjd 83 cm, smärre slitage

74

2015-10-20