Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
KURT ÖSTERVIG, fåtöljer, 1 par, Rolschau Møbler, Danmark, 1950-tal, ben och armlän i teak, klädda i blått tyg, höjd 83 cm, smärre slitage
74
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här