Lennart Jirlow, Landskap, Provence
Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
LENNART JIRLOW
född 1936
Landskap, Provence
Signerad L. Jirlow. Gouache på papper, 25 x 34 cm.
PROVENIENS
Galerie Bleue, Stockholm mars 1971
Bukowski auktioner, moderna + contemporary & design, våren 2000, katalognr 187
374
2015-10-21