Lennart Jirlow, Promenad i trädgården

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

LENNART JIRLOW
född 1936
I trädgården
Signerad L. Jirlow. Olja på duk, 33 x 41 cm.
PROVENIENS
Beijers Auktioner, katalog nr 15, Moderna höstauktion 1986, katalognr 113
Stockholms Auktionsverk, Moderna kvalitén, hösten 2001, katalognr 527

376

2015-10-21