Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
LENNART JIRLOW
född 1936
Trädgårdsmästaren
Signerad L. Jirlow. Olja på duk, 50 x 61 cm.
375
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här