Lennart Jirlow, Trädgårdsmästaren

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

LENNART JIRLOW
född 1936
Trädgårdsmästaren
Signerad L. Jirlow. Olja på duk, 50 x 61 cm.

375

2015-10-21