Madeleine Pyk, Farmor

Madeleine Pyk, Farmor
Madeleine Pyk, Farmor
Madeleine Pyk, Farmor
Madeleine Pyk, Farmor
Madeleine Pyk, Farmor
Madeleine Pyk, Farmor

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Farmor
Signerad och daterad M. Pyk 2003. Olja på duk, 100 x 65 cm.

373

2015-10-21