Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
MADELEINE PYK
född 1934
Farmor
Signerad och daterad M. Pyk 2003. Olja på duk, 100 x 65 cm.
373
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här