Madeleine Pyk, Gläntan

Madeleine Pyk, Gläntan
Madeleine Pyk, Gläntan
Madeleine Pyk, Gläntan
Madeleine Pyk, Gläntan
Madeleine Pyk, Gläntan
Madeleine Pyk, Gläntan

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Gläntan
Signerad och daterad M. Pyk 2004. Olja på duk, 92 x 65 cm.

372

2015-10-21