Madeleine Pyk, Släktporträtt

Madeleine Pyk, Släktporträtt
Madeleine Pyk, Släktporträtt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Släktporträtt
Signerad M. Pyk. Olja på duk, 93,5 x 135 cm.

495

2015-10-21