Madeleine Pyk, Vi seglar i bidevind

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Vi seglar i bidevind
Signerad M. Pyk. Olja på duk, 101,5 x 67 cm.

494

2015-10-21