Klubbat för:
75000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Porslinsmattan", matta, formgiven 1932, rölakan, signerad AB MMF, tillverkad efter 1941, 316 x 222 cm, smärre slitage
164
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här