Mårten Andersson, Påfågeln

Mårten Andersson, Påfågeln
Mårten Andersson, Påfågeln
Mårten Andersson, Påfågeln
Mårten Andersson, Påfågeln
Mårten Andersson, Påfågeln
Mårten Andersson, Påfågeln

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

300 000-400 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON
född 1934
Påfågeln
Signerad och otydligt daterad Mårten A - 61. Olja på duk, 122 x 168 cm.
PROVENIENS
Modern konst i hemmiljö, Stockholm

568

2015-10-21