Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 000-400 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON
född 1934
Påfågeln
Signerad och otydligt daterad Mårten A - 61. Olja på duk, 122 x 168 cm.
PROVENIENS
Modern konst i hemmiljö, Stockholm
568
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här