Natan Johansson, Utsikt över Stockholms ström

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

NATAN JOHANSSON
1893-1951
Utsikt över Stockholms ström
Signerad Natan Johansson. Olja på duk, 70 x 90 cm.

544

2015-10-21