Olaf Rude, Stilleben

Olaf Rude, Stilleben
Olaf Rude, Stilleben

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

OLAF RUDE
Danmark 1886-1957
Stilleben
Signerad och daterad Olaf Rude 1921. Olja på duk, 100 x 80 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.

514

2015-10-21