Otto Carlsund, Pommac

Otto Carlsund, Pommac
Otto Carlsund, Pommac
Otto Carlsund, Pommac
Otto Carlsund, Pommac

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

OTTO G. CARLSUND
1897-1948
Pommac
Signerad och daterad Carlsund -45. Tusch på papper, med tillhörande oregelbunden utskuren passepartout, totalt 38 x 29 cm.

326

2015-10-21