Pär Siegård, Tjurfäktning

Pär Siegård, Tjurfäktning
Pär Siegård, Tjurfäktning

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PÄR SIEGÅRD
1877-1961
Tjurfäktning
Signerad Pär Siegård. Olja på duk fäst på pannå av papp, 33 x 24 cm.
På baksidan oljemålningen Pioner

331

2015-10-21