Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PÄR SIEGÅRD
1877-1961
Tjurfäktning
Signerad Pär Siegård. Olja på duk fäst på pannå av papp, 33 x 24 cm.
På baksidan oljemålningen Pioner
331
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här