Pelle Åberg, Clown

Pelle Åberg, Clown
Pelle Åberg, Clown
Pelle Åberg, Clown
Pelle Åberg, Clown
Pelle Åberg, Clown
Pelle Åberg, Clown

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PELLE ÅBERG
1909-1964
Clown
Signerad Pelle Åberg. Olja på pannå, 46 x 38 cm.

394

2015-10-21