Pelle Åberg, Gårdsauktionen

Pelle Åberg, Gårdsauktionen
Pelle Åberg, Gårdsauktionen
Pelle Åberg, Gårdsauktionen
Pelle Åberg, Gårdsauktionen
Pelle Åberg, Gårdsauktionen
Pelle Åberg, Gårdsauktionen

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

PELLE ÅBERG
1909-1964
Gårdsauktionen
Signerad och daterad Pelle Åberg -44. Olja på duk, 73 x 92 cm.

393

2015-10-21