Pelle Åberg, Kvinnoporträtt

Pelle Åberg, Kvinnoporträtt
Pelle Åberg, Kvinnoporträtt
Pelle Åberg, Kvinnoporträtt
Pelle Åberg, Kvinnoporträtt
Pelle Åberg, Kvinnoporträtt
Pelle Åberg, Kvinnoporträtt

Klubbat för:

33000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PELLE ÅBERG
1909-1964
Kvinnoporträtt
Signerad Pelle Åberg. Olja på duk, 38 x 46 cm

397

2015-10-21