Peter Weiss, Självporträtt

Peter Weiss, Självporträtt
Peter Weiss, Självporträtt
Peter Weiss, Självporträtt
Peter Weiss, Självporträtt
Peter Weiss, Självporträtt
Peter Weiss, Självporträtt

Klubbat för:

18800 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PETER WEISS
1916 -1982
Självporträtt
Signerad Weiss. Olja på duk, 63 x 48 cm.
PROVENIENS
Konstnärinnan Helga Henschen - Peter Weiss första hustru

445

2015-10-21