Philip von Schantz, Landskap med vaser

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Landskap med vaser
Signerad PvS samt daterad på baksidan 1992. Olja på duk, 50 x 62 cm.
UTSTÄLLD
Philip von Schantz, Södermanlands Museum, Nyköping

402

2015-10-21