Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Landskap med vaser
Signerad PvS samt daterad på baksidan 1992. Olja på duk, 50 x 62 cm.
UTSTÄLLD
Philip von Schantz, Södermanlands Museum, Nyköping
402
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här