Philip von Schantz, Stilleben med vaser

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Stilleben med vaser
Monogramsignerad och daterad P.V.S -88. Olja på duk, 60 x 81,5 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, Moderna, våren 2013, katalognr 275

365

2015-10-21