Philippe De Rougemont, Restauranginteriör

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PHILIPPE DE ROUGEMONT
1891-1965
Restauranginteriör
Signerad och daterad Ph de Rougemont 1919. Olja på duk, 61,5 x 50 cm.

481

2015-10-21