Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
PHILIPPE DE ROUGEMONT
1891-1965
Restauranginteriör
Signerad och daterad Ph de Rougemont 1919. Olja på duk, 61,5 x 50 cm.
481
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här