Ragnar Sandberg, Figurscen

Ragnar Sandberg, Figurscen
Ragnar Sandberg, Figurscen

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Figurscen
Signerad och daterad R.S. 1937. Olja på pannå, 28 x 35 cm.

498

2015-10-21